Smart Bulb(LB321WF2-10W-E-G1)
Shenzhen Tuya Smarts Technology Co., Ltd
Contact Now
Smart Bulb(LB321WF2-10W-E-G1)
Brand Name : TuyaSmarts
Model Number : LT000197
Certification : CE, RoHS
Place of Origin : China
MOQ : 1000 Pieces
Supply Ability : 90000 Pieces each Month
Delivery Time : Bulk Order 60 Days
Packaging Details : Color Box Packaging
Contact Now
Smart Bulb
Product model:LT0197
Communication type:Wi-Fi,Bluetooth
Sales Area:Europe,Southeast Asia,Australia
Passed Certification:CE,RoHS
Product on Sale Time:2020
Product Parameters
Product model:LB321WF2-10W-E-G1
Product Category:Light Bulbs
Product Color:White
Market Specifications:EU Standard
Function Description:
● 【Beam angle】220°, illuminate more areas
Sales Area:
Europe,Southeast Asia,Australia
Minimum Order Quantity:1000
Passed Certification:CE,RoHS
Package Size:96*96*143 mm
Product Size:95*95*142 mm
Carton Size:500*410*340 mm
Net Weight:70 g
Product Gross:90 g
Warranty:24 month
Packing Quantity:40
Packing List:Color Box,Specification
Bulk Delivery:30 day
Power Supply Type:AC110-240V
IP degree of protection:IP20
Watts:10W